SCFS8000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
A imaxe pode ser representación. Consulte as especificacións dos detalles do produto.
Descrición xeral do produto
Número de peza: SCFS8000
Fabricante / Marca: Semtech
Descrición do produto DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL
Follas de cálculo: SCFS8000.pdf
Estado de RoHs Contén plomo / RoHS non conforme
Condición de stock 446 pcs stock
Enviar desde Hong Kong
Camiño de expedición DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
prezo de referencia (en dólares estadounidenses)
25 pcs
Solicitude de cotización
  • Cantidade:
Díganos o seu prezo obxectivo se hai cantidades maiores que as que se mostran.
  • Número de peza
  • Nome da compañía
  • nome de contacto
  • Correo electrónico
  • Mensaxe
Especificacións de SCFS8000
Número de peza SCFS8000 Fabricante Semtech Corporation
Descrición DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL Estado libre de chumbo / Estado RoHS Contén plomo / RoHS non conforme
Cantidade dispoñible 446 pcs Folla de datos SCFS8000.pdf
Tensión - Peak Reverse (Max) Standard Voltaxe - Adiante (Vf) (Max) @ Se 500mA
Tensión - Desglose - Serie -
Estado RoHS Bulk Tempo de recuperación inversa (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistencia @ Se, F - Polarización Axial
Temperatura de operación - Empalme 150ns Tipo de montaxe Through Hole
Nivel de sensibilidade á humidade (MSL) 1 (Unlimited) Número de parte do fabricante SCFS8000
Descrición ampliada Diode Standard 8000V (8kV) 500mA Through Hole Configuración de diodos 1µA @ 8000V
Descrición DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL Corrente: fuga inversa @ Vr 16.2V @ 3A
Corrente - Rectificación media (Io) (por díodo) 8000V (8kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C