SCDAS15FF
SemtechSemtech
Semtech
A imaxe pode ser representación. Consulte as especificacións dos detalles do produto.
Descrición xeral do produto
Número de peza: SCDAS15FF
Fabricante / Marca: Semtech
Descrición do produto RECT ASSY DBLER 150V 21.25A SFST
Follas de cálculo: SCDAS15FF.pdf
Estado de RoHs Contén plomo / RoHS non conforme
Condición de stock 152 pcs stock
Enviar desde Hong Kong
Camiño de expedición DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 152 pcs
prezo de referencia (en dólares estadounidenses)
10 pcs
Solicitude de cotización
  • Cantidade:
Díganos o seu prezo obxectivo se hai cantidades maiores que as que se mostran.
  • Número de peza
  • Nome da compañía
  • nome de contacto
  • Correo electrónico
  • Mensaxe
Especificacións de SCDAS15FF
Número de peza SCDAS15FF Fabricante Semtech
Descrición RECT ASSY DBLER 150V 21.25A SFST Estado libre de chumbo / Estado RoHS Contén plomo / RoHS non conforme
Cantidade dispoñible 152 pcs Folla de datos SCDAS15FF.pdf
Voltaxe - Adiante (Vf) (Max) @ Se 970mV @ 30A Voltaje - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Paquete de dispositivos de provedores - Velocidade Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Tempo de recuperación inversa (trr) 30ns
Empaquetado Bulk Paquete / caso Module
Temperatura de operación - Empalme -55°C ~ 150°C Tipo de montaxe Through Hole
Tipo de diodo - Configuración de diodos -
Descrición detallada Diode Array 150V 21.25A Through Hole Module Corrente: fuga inversa @ Vr 60µA @ 150V
Corrente - Rectificación media (Io) (por díodo) 21.25A
Envío
FedexDHLUPSTNT
GARANTÍA DESPUÉS DE VENDAS
Etiquetas relacionadas
Produtos relacionados
SCDA10FF
SCDA10FF
Fabricantes: Semtech
Descrición: ASSY DBLER RECT 100V 2.25A SFST
En stock: 1391 pcs
Descarga: SCDA10FF.pdf
RFQ
SCDA1F
SCDA1F
Fabricantes: Semtech
Descrición: ASSY DBLER RECT 100V 1.5A FAST
En stock: 1598 pcs
Descarga: SCDA1F.pdf
RFQ
SCDQ5542P
SCDQ5542P
Fabricantes: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Descrición: INTELLIGENT DISP 4CHAR 5X5 HER
Descarga: SCDQ5542P.pdf
SCDAR4
SCDAR4
Descrición: ASSY DBLER 400V 22.5A STD REC
En stock: 490 pcs
Descarga: SCDAR4.pdf
SCDA4F
SCDA4F
Descrición: ASSY DBLER RECT 400V 1.5A FAST
Descarga: SCDA4F.pdf
SCDA4
SCDA4
Descarga: SCDA4.pdf
SCDAS4F
SCDAS4F
Descrición: RECT ASSY DBLER 400V 20A FAST
En stock: 135 pcs
Descarga: SCDAS4F.pdf
SCDQ5541Q
SCDQ5541Q
Descrición: DISPLAY 4CHAR .134" 5X5 YLW QSIP
Descarga: SCDQ5541Q.pdf
SCDA6
SCDA6
Descrición: ASSY DBLER 600V 2.5A STD REC
Descarga: SCDA6.pdf
SCDAS6
SCDAS6
Descrición: REC ASSY DBLER 600V 21.25A STD
En stock: 140 pcs
Descarga: SCDAS6.pdf
Descrición: DISPLAY 4CHAR .134" 5X5 YLW SIP
Descarga: SCDQ5541P.pdf
SCDAS2
SCDAS2
Descrición: REC ASSY DBLER 200V 21.25A STD
En stock: 127 pcs
Descarga: SCDAS2.pdf
Noticias da industria
Rohm engade 10 mosfets SiC automotivos
"A introdución da serie SCT3xxxxxHR permite a Rohm ofrecer a liña máis grande da industria de SiC...
ON engade aos MOSFET de SiC
APEC: TI pensa lateralmente facer o chip ac-dc con 15mW en espera
Contido patrocinado: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Os equipos de fabricación semi-gastados esperan caer un 14% este ano e crecerán un 27% o próximo ano