STTH2002CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002CG Image
A imaxe pode ser representación. Consulte as especificacións dos detalles do produto.
Descrición xeral do produto
Número de peza: STTH2002CG
Fabricante / Marca: STMicroelectronics
Descrición do produto DIODE ARRAY GP 200V 15A D2PAK
Follas de cálculo: STTH2002CG.pdf
Estado de RoHs Sin plomo / RoHS Cumple con
Condición de stock 57513 pcs stock
Enviar desde Hong Kong
Camiño de expedición DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 57513 pcs
prezo de referencia (en dólares estadounidenses)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
Solicitude de cotización
  • Cantidade:
Díganos o seu prezo obxectivo se hai cantidades maiores que as que se mostran.
  • Número de peza
  • Nome da compañía
  • nome de contacto
  • Correo electrónico
  • Mensaxe
Especificacións de STTH2002CG
Número de peza STTH2002CG Fabricante STMicroelectronics
Descrición DIODE ARRAY GP 200V 15A D2PAK Estado libre de chumbo / Estado RoHS Sin plomo / RoHS Cumple con
Cantidade dispoñible 57513 pcs Folla de datos STTH2002CG.pdf
Voltaxe - Adiante (Vf) (Max) @ Se 1.1V @ 10A Voltaje - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Paquete de dispositivos de provedores D2PAK Velocidade Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Tempo de recuperación inversa (trr) 27ns
Empaquetado Tube Paquete / caso TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Outros nomes 497-3546-5 Temperatura de operación - Empalme 175°C (Max)
Tipo de montaxe Surface Mount Nivel de sensibilidade á humidade (MSL) 1 (Unlimited)
Estado libre de chumbo / Estado RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipo de diodo Standard
Configuración de diodos 1 Pair Common Cathode Descrición detallada Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Corrente: fuga inversa @ Vr 10µA @ 200V Corrente - Rectificación media (Io) (por díodo) 15A